سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تولید ۸۹ هزار تن آسفالت در ۶ ماه نخست امسال در کارخانه امیرکبیر شهرداری قم/خودکفایی در تولید آسفالت موردنیاز قم
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از امکان واگذاری آسفالت مازاد شهر به بخش خصوصی خبر داد و گفت: در 6 ماه نخست سال، 89 هزار تن آسفالت در کارخانه امیرکبیر تولیدشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید ابوالفضل میریک امامی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، خودکفایی شهر قم در تولید آسفالت را یکی از اتفاقات مهم دانست و اظهار داشت: امروز تمام نیاز شهرداری به آسفالت در شهر قم تأمین‌شده و حتی فراتر از نیاز کل شهر امکان تولید آسفالت وجود دارد.

وی تعداد پرسنل مشغول به کار در کارخانه امیرکبیر را ۵۰ نفر اعلام کرد و گفت: با تولید آسفالت موردنیاز کل شهر آماده واگذاری مازاد آسفالت این کارخانه به بخش خصوصی بوده و می‌توانیم تولیدات خود را به بیش از نیاز شهر افزایش دهیم.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم، میزان آسفالت تولیدشده در ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۰ را عددی بالغ‌بر ۸۹ هزار تن اعلام کرد و یادآور شد: لازم به ذکر است که بیش از ۹۰ درصد مصالح مصرفی موردنیاز در تولید آسفالت نیز توسط مجموعه شهرداری و در کارخانه امیرکبیر تولید می‌شود.

وی همچنین تولیدات معدن شهید مولوی را در ۶ ماه نخست سال بیش از ۸۰ هزار تن دانست و تصریح کرد: در مجموعه معدن شهید مولوی که در ۴۵ کیلومتری شهر قم و در سمت روستای ونارچ قرار دارد، تولید زیراساس، مصالح شکسته و اورسایز آن از ابتدای سال ۸۰ هزار تن بوده است.

میریک امامی با یادآوری مجدد خودکفایی شهر قم در تولید آسفالت خاطرنشان کرد: امروز سه کارخانه امیرکبیر، کارخانه آمان و کارخانه مارینی بالاترین کیفیت آسفالت را تولید کرده و سنگدانه کوهی و رودخانه‌ای با بالاترین استانداردها تولید می‌شود.

وی نظارت و بازرسی در طول تولید آسفالت را یکی از موضوعات مهم در سازمان دانست و تأکید کرد: به ازای هر ۳۰۰ تن یک‌بار نمونه‌برداری شده و در بعضی از موارد حتی تا دو بار در روز نیز بر روی آسفالت تولیدشده آزمایش انجام و همچنین در محل پخش نیز نمونه‌برداری انجام می‌شود.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها