سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
پیگیری مشکلات نیروی انسانی منطقه ۲ شهرداری قم/تصویب آیین‌نامه جدید مشکل تنوع استخدامی شهرداری را کاهش می‌دهد
مديركل منابع انساني شهرداری قم با بیان اینکه تنوع استخدامی در شهرداری باعث کاهش انگیزه کاری نیروها می‌شود،گفت: با تصویب آیین‌نامه جدید استخدامی شهرداری‌ها توسط هیئت دولت، از تنوع استخدامی‌ها در شهرداری کاسته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سیدعلی بیگدلی در حاشیه بازدید از منطقه دو شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با بیان اینکه در شهرداری قم ۱۰ نوع تنوع استخدامی وجود دارد، اظهار داشت: تبدیل وضعیت استخدامی مهمترین دغدغه کارکنان شهرداری قم است و تنوع استخدامی‌ها باعث شده تا حقوق و مزایای کارکنان متفاوت و در نتیجه انگیزه افراد کاهش یابد.

به گفته وی، امید می‌رود با تصویب آیین‌نامه استخدامی شهرداری‌ها که هم‌اکنون در دستور کار هیئت دولت قرار دارد تنوع استخدامی‌های شهرداری کاهش یابد و هدایت نیروهای انسانی و کارکنان این نهاد مردمی با شرایط بهتری دنبال شود.

مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم اظهار داشت: علاوه بر فرآیندهای دریافت مشکلات و دغدغه‌های نیروها و کارکنان شهرداری قم با تأکید دکتر سقائیان نژاد، مسئولان اداره منابع انسانی با حضور در سازمان‌های تابعه و بخش‌های مختلف شهرداری قم به‌صورت رودررو و بدون واسطه در جریان مشکلات و مطالبات کارکنان شهرداری قرار می‌گیرند.

بیگدلی ادامه داد: در همین رابطه و با هماهنگی شهرداری منطقه ۲شهرداری قم، جلسه‌ای باحضور کارکنان این منطقه از مناطق هشت‌گانه قم برگزار و مشکلات و دغدغه‌های آن‌ها در حوزه منابع انسانی جهت پیگیری سریع‌تر مشخص شد.**

 

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها