سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
برنامه‌ریزی برای ساماندهی صنوف مزاحم/لزوم جابجایی صنوف خودرویی بلوار شهید بهشتی قم
مدیر منطقه سه شهرداری قم گفت: مشاغل مزاحم در كنار ايجاد نازيبايی بصری، سبب افزايش نارضايتی مردمی می‌شوند كه مديريت شهری در قم در سال‌های گذشته برنامه‌ریزی‌های زيادی برای ساماندهی اين مشاغل كرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت ساماندهی مشاغل مزاحم در شهر اظهار داشت:‌ مشاغل مزاحم در کنار ایجاد نازیبایی بصری، سبب افزایش نارضایتی مردمی می‌شوند که مدیریت شهری در قم در سال‌های گذشته برنامه‌ریزی‌های زیادی برای ساماندهی این مشاغل کرده است.

وی با بیان اینکه در منطقه سه براساس شاخصهای مختلف حدود ۱۳۰ صنف مزاحم وجود دارد تصریح کرد:  براساس قانون این مشاغل باید به خارج از شهر منتقل شوند که اخطارهای لازم به این صنوف داده شده انتقال آنان در دست اقدام است که شهرداری هم امکانات لازم را برای مکان استقرار آن‌ها فراهم کرده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قم احداث شهرک خودرویی را موردتوجه قرار داد و گفت:‌ شهرک خودرویی با یک سرمایه‌گذاری عظیم در محدوده منطقه سه احداث شده که خدمات خودرویی شهر در آن مستقرشده است.

وی با تأکید بر اینکه بلوار شهید بهشتی در منطقه سه یکی از محورهایی بوده که نماد مزاحمت صنوف خودرویی در شهر به شمار میرود تصریح کرد:‌ حضور این صنف سیما و منظر مطلوبی در ورودی شهر نداشته که این شهرک بستری برای رفع این مشکل است.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها