سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
راه‌اندازی خط تاکسی شهرک صنعتی محمودآباد از میدان امام خمینی(ره)/راه‌اندازی ۲ خط جدید تاکسی
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از راه‌اندازی خط تاکسی شهرک صنعتي محمودآباد از میدان امام خميني(ره)خبر داد و گفت: خط خیابان انصار در امتداد مسیر آزادگان، خیابان کیوانفر در امتداد مسیر خیابان امام و خیابان خسروشاهی نیز در امتداد مسیر پیام نور تعریف‌شده و به‌زودی این خطوط راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری از راه‌اندازی خطوط جدید تاکسیرانی در شهر خبر داد و اظهار داشت: راه‌اندازی خطوط جدید در شبکه تاکسیرانی با درخواست شهروندان و بررسی صرفه اقتصادی مسیرها انجام می‌شود.

وی نحوه راه‌اندازی خطوط جدید را تشریح کرد و گفت: باوجود شرایط اقتصادی، امکان تعریف مسیرهای جدید به‌صورت مجزا نبوده و مسیرهای جدید در امتداد مسیرهای موجود تعریف می‌شوند تا برای تاکسی‌ها صرفه اقتصادی داشته باشد.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از راه‌اندازی خط جدید شهرک صنعتی محمودآباد خبر داد و گفت: تعدادی خطوط جدید در امتداد مسیرهای قبلی تعریف‌شده که مسیر شهرک صنعتی محمودآباد در امتداد شهرک صنعتی شکوهیه یکی از این خطوط است.

وی برخی از مسیرهای جدید را نیز نام برد و ابراز کرد: خط خیابان انصار در امتداد مسیر آزادگان، خیابان کیوانفر در امتداد مسیر خیابان امام خمینی(ره) و خیابان خسروشاهی نیز در امتداد مسیر پیام نور تعریف‌شده و به‌زودی این خطوط راه‌اندازی می‌شود.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها