سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
دانش‌بنیان بودن و مهندسی‌معکوس دو ویژگی بارز سازمان توسعه‌وعمران شهرداری قم است
عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه کارخانه آسفالت شهرداری می‌تواند نیاز بخش‌های دیگر استان را نیز تأمین کند، گفت: فعالیت‌های دانش‌بنیان و مهندسی معکوس دو ویژگی بارز سازمان توسعه و عمران شهرداری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری معصومه آمره در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قم از کارخانه آسفالت شهرداری قم اظهار داشت: فعالیت‌های دانش‌بنیان و مهندسی معکوس دو ویژگی بارز سازمان توسعه و عمران شهرداری است.

به گفته وی، توجه و اهتمام ویژه سازمان توسعه و عمران شهرداری قم به شرکت‌های دانش‌بنیان و مهندسی معکوس و به‌کارگیری گسترده از جوانان خوش‌ذوق و با استعداد شهر جای امیدواری دارد.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر فعالیت کارخانه آسفالت شهرداری قم ادامه داد: سازمان توسعه و عمران و کارخانه آسفالت هم‌اکنون علاوه بر تأمین نیاز شهرداری می‌تواند نیاز بخش‌های دیگر استان را نیز تأمین کند.

آمره ابراز کرد: نیروهای عملیاتی در مجموعه مدیریت شهری بیشترین و سخت‌ترین مسئولیت‌ها را بر دوش دارند و شورای اسلامی شهر تلاش خواهد کرد تا نسبت به حقوق و مزایا نیروهای عملیاتی توجه بیشتری شود.

وی عنوان کرد: اگر اقدامات سازمان توسعه و عمران شهرداری قم برون‌سپاری یا از ظرفیت بخش خصوصی برای پیشبرد برنامه‌های جاری استفاده می‌شد، هزینه‌های بسیار بیشتری به شهروندان و مجموعه مدیریت شهری تحمیل می‌گشت.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها