سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
بازدید اعضای شورای شهر از کارخانه آسفالت امیرکبیر شهرداری قم/تقدیر از اقدامات انجام‌شده سازمان توسعه و عمران
اعضای شورای اسلامی شهر قم از روند فعاليت كارخانه آسفالت اميركبير شهرداری قم بازديد كرده و در جريان فعالیت‌های اين كارخانه قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حسین صابری رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر،‌ امراللهی رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر، دهناد رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر و برخی دیگر از اعضای شورای شهر قم، از روند فعالیت‌های کارخانه آسفالت امیرکبیر شهرداری قم بازدید کردند.

در این بازدید عباس حلوایی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری قم و میریک امامی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران نیز حضور داشتند.

تعمیر و ساخت قطعات کارخانه آسفالت امیرکبیر در زمان تحریم‌های ظالمانه توسط نیروهای متخصص، جوان و با انگیزه و مشکلات جاری کارخانه آسفالت امیرکبیر شهرداری قم در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر با تشکر از نگاه تبدیل تحریم به فرصت در این مجموعه از مهندسان شاغل در این مرکز قدردانی کردند. با همت این جوانان، امروز شهر قم یکی از مراجع علمی و مهندسی در تعمیرات قطعات کارخانه آسفالت در کشور بوده و توانسته نیاز بسیاری از شهرها در تهیه قطعات مورد نیاز این حوزه را مرتفع سازد.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها