سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
آمادگی شهرداری قم برای اجرای طرح “کاهش آلودگی هوا و کنترل آلایندگی هوای شهر”
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر توسعه حمل‌ونقل پاک در شهر قم گفت: زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح "کاهش آلودگی هوا و کنترل آلایندگی هوای شهر" توسط شهرداری قم ایجادشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مسعود طبیبی در دیدار با مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان قم، با اشاره به لزوم اجرایی شدن قانون هوای پاک با همکاری تمام ارگان‌ها اظهار داشت: زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح “کاهش آلودگی هوا و کنترل آلایندگی هوای شهر” توسط شهرداری قم ایجادشده است.

وی با ابراز خرسندی از همکاری پلیس راهور در اجرای طرح “کاهش آلودگی هوا و کنترل آلایندگی هوای شهر” افزود: به‌زودی این طرح با کمک پلیس راهور در شهر قم اجرایی شده و نسبت به متخلفان اعمال قانون می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم سپس به لرزم تغییر نگرش شهروندان در استفاده از حمل‌ونقل پاک نیز اشاره و ابراز کرد: باید برای فرهنگ‌سازی مؤثر در این حوزه کارگروهی جهت هماهنگی بیشتر بین سازمان محیط‌زیست و معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری و سایر ارگان‌های ذینفع تشکیل شود.

قابل‌ذکر است در این دیدار وحید برزو، مسئول امور کنترل کیفیت هوا در شهرداری قم نیز آمادگی شهرداری را برای احداث زیرساخت‌های لازم برای توسعه حمل‌ونقل پاک اعلام و به ساخت پیست‌های دوچرخه‌سواری در سطح شهر اشاره کرد.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها