سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تحکیم بنیان خانواده از اولویت‌های کمیسیون فرهنگی شورای شهر قم است
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، توجه به مبحث سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده را از اولویت‌های کاری مهم این کمیسیون شورا دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مصطفی ملایی امروز در دهمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، با اشاره به طرح شورا مبنی بر تشکیل کمیته امور بانوان و خانواده اظهار داشت: تحکیم بنیان خانواده و جایگاه این موضوع در مباحث دینی آن‌چنان زیاد است که نیازی به تفسیر و توضیح بیشتری ندارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: کمیته امور بانوان و خانواده با توجه به اینکه ماهیت تخصصی دارد باید در ذیل مباحث مربوط به کمیسیون فرهنگی تعریف شود.

به گفته وی شورای اسلامی شهر با همکاری نهادهای فرهنگی مانند سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم برای ارتقای سبک زندگی اسلامی و خانواده محور برنامه‌های متنوعی در طول سال برگزار خواهند کرد.

ملایی در ادامه با اشاره به هفتم مهرماه روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی ابراز کرد: سالانه تعداد زیادی از نیروهای آتش‌نشانی در طول عملیات‌های مختلف دچار آسیب می‌شوند یا گاهی جان خود را نیز از دست می‌دهند و باید راهکارهای قانونی برای مشمول امتیاز جانبازی و ایثارگری این افراد و برخی نیروهای عملیاتی دیگر شهرداری قم مورد بررسی قراررئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، توجه به مبحث سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده را از اولویت‌های کاری مهم این کمیسیون شورا دانست. بگیرد.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها