سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
برنامه‌ریزی جهت دسترسی همه شهروندان به امکانات شهری/توجه ویژه به بومی‌گرایی در سازمان حمل‌ونقل شهرداری قم
معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداری قم گفت: برنامه‌ها و اهداف معاونت حمل‌ونقل در جهت منافع شهروندان تنظیم‌شده و این موضوع در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها پیاده‌سازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری

به گزارش نقل از واحد خبر سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، مسعود طبیبی در جلسه معارفه سرپرست جدید سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری، با اشاره به کارهای ارزشمند صورت گرفته در سال‌های گذشته اظهار داشت: در ادامه مسیر باید به سمت تخصص گرایی حرکت کنیم.

وی توجه به نیازها و امکان دسترسی همه شهروندان به امکانات را در کنار دنبال کردن موضوعات به‌صورت تخصصی، دو اصل مهم در مدیریت عنوان کرد و افزود: سازمان حمل‌ونقل و ترافیک یکی از مؤثرترین سازمان‌های معاونت حمل‌ونقل است که کسب و حفظ منافع شهروندان به‌عنوان یک هدف در دستور کار آن قرار دارد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ادامه داد: کلان نگری و حرکت به طرف اهداف برتر و بی‌تفاوت نبودن نسبت به موضوعاتی که حتی در حوزه اختیارات و وظایف سازمانی نیست اما به‌نوعی به این حوزه مربوط و اثرگذار است؛ شرایط و نوع رفتار شهروندان و همچنین طرح‌ها و پروژه‌های ترافیکی را در کوتاه‌مدت متحول خواهد کرد.

طبیبی با اشاره به برنامه‌ریزی جهت استفاده از ظرفیت‌های بومی در راستای اجرای پروژه‌های سازمان ترافیک، از مدیران و پرسنل خواست نسبت وظایف و مأموریت‌های خود سریع العمل، نوگرا و مسئول باشند.***

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها