پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
ثبت رکورد تازه در تزریق واکسن کرونا در قم
قم- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با ابراز رضایت از روند واکسیناسیون در قم گفت: روز گذشته با تزریق ۵ هزار دوز واکسن به گروه‌های هدف واکسیناسیون کرونا در قم، رکورد جدیدی ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سیامک محبی گفت: روز گذشته بیست و ششم تیرماه با تزریق ۵ هزار دوز واکسن به گروه‌های هدف و بیماران خاص واکسیناسیون کرونا در قم رکوردی تازه ثبت کرد.


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: طبق دستورالعمل وزارت بهداشت در هر شیفت برای هر تیم بهداشتی، تزریق ۵۰ دوز واکسن کرونا تعریف شده است این در حالی است که طی روز گذشته تزریق واکسن در استان قم با ۱۷ تیم در دو شیفت از ۱۷۰۰ دوز فراتر رفت و به تزریق ۵۰۰۰ دوز واکسن به گروه‌های هدف رسید.


رئیس مرکز بهداشت قم با اشاره به حجم بالای کاری مدافعان سلامت در امر واکسیناسیون، تست کرونا (روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰) رهگیری و ناظران بهداشتی طی روز گذشته تصریح کرد: همکاران ما دیروز در مراکز واکسیناسیون، مراکز منتخب درمان سرپایی کرونا، ناظران بهداشت محیط و حرفه‌ای، تیم‌های رهگیری و همکاران ستاد، تابلوهای زیبایی از خدمت رسانی صادقانه را در حوزه درمان به تصویر کشیدند.


وی در پایان واکسیناسیون حداکثری و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی را عامل قطع زنجیره کرونا دانست و گفت: همشهریانی که در اولویت تزریق واکسن هستند می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون اقدام به تزریق کنند


 


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها