پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
دستگیری 405 خرده فروش مواد مخدر در قم
با اجرای طرح عملیاتی فتح 2 که در 2 بخش آشکار و پنهان توسط فرماندهی انتظامی استان قم برگزار شد، 164 سارق سابقه دار و 405 معتاد و خرده فروش موارد مخدر دستگیر شدند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  پایگاه اطلاع رسانی پلیس قم روز چهارشنبه اعلام کرد که رئیس هیات نظارت ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه این طرح گفت: افتخار پلیس، حفظ و برقراری امنیت و آرامش مردم است.
سردار بهرام نوروزی، حضور گشت های پلیس را مایه احساس امنیت و آرامش مردم دانست و اظهار داشت: حوزه ماموریت های پلیس قم بر 2 بخش زائران و مجاوران است که به عنوان خادم حضرت معصومه(س) انجام وظیفه می کند.
وی اضافه کرد: مردم استان قم امنیت شان را مدیون پلیس دانسته و افتخار این نیرو نیز خادمی مردم است.
نوروزی بیان داشت: سیزدهمین طرح ذوالفقار که اکنون به نام فتح 2 نامگذاری شده به منزله نمایش قدرت و اقتدار پلیس قم است، چراکه با انجام این رزمایش ها از مدتی قبل، یک هزار و 300 مجرم سابقه دار و افراد شرور دستگیر شده اند.

** فرمانده انتظامی استان قم نیز در حاشیه این طرح گفت: طرح فتح 2 در حوزه های مختلف اطلاعات، آگاهی، انتظامی و عملیاتی در 2 بخش آشکار و پنهان برگزار که بیش از 18 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.
سردار کاظم مجتبایی، اهداف این طرح را شامل زمین گیر کردن سارقان سابقه دار، برخورد جدی و تشدید مقابله با مجرمان پرخطر و همچنین پاکسازی میادین و معابر از لوث وجود معتادان متجاهر برشمرد.
وی گفت: پلیس مصمم است با مجرمان پرخطر و فروشندگان مواد مخدر و همچنین سارقان با جدیت برخورد و مقابله کرده و امیدوار هستیم اهداف این طرح که مهمترین آن گسترش و تامین امنیت عمومی است محقق شود.
فرمانده انتظامی استان قم گفت: تا زمانی که نیاز باشد نیروی انتظامی این طرح ها را با هماهنگی دستگاه قضایی ادامه خواهد داد تا منجر به گسترش امنیت عمومی و اجتماعی در سطح استان شود.
مجتبایی افزود: دستگاه قضایی با تلاش خود و پلیس نیز به عنوان محور تامین کننده امنیت در سطح کشور از جمله استان قم، مسئولیت و ماموریت دارند تا به وظیفه شان به خوبی عمل کنند.
وی گفت: در سال جاری در بعضی از جرائم خرد شاهد افزایش هستیم اما در جرائم مهم مانند سرقت مسلحانه و سرقت به عنف و بسیاری از جرائم خشن با کاهش مواجه هستیم.

برچسب ها : مواد مخدر
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها