پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
هیچ پروژه‌ای در سال‌های گذشته در قم ناتمام نمانده است/اجرای پروژه‌های عمرانی و ترافیکی شتاب می‌گیرد
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم گفت: هیچ پروژه‌ای در شهر طی سال‌های گذشته ناتمام نمانده و با وجود برخی از مشکلات مالی و نوسانات شدید قیمتی، با اولویت و ترتیب پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و یا در حال تکمیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید ابوالفضل میریک امامی با اشاره به اقدامات و عملکرد سازمان توسعه و عمران شهرداری در سال گذشته اظهار داشت: در سال ۹۹ پروژه‌های عمرانی و زیربنایی متعددی در شهر قم اجرا شد که از ابتدای سال جاری  نیز با قوت بیشتر و با تمام امکانات در حال اجرا و پیشبرد اهداف برنامه‌ریزی‌شده هستیم که امیدواریم غالب این پروژه‌ها در سال جاری به بهره‌برداری برسد.


مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با بیان اینکه چندین پروژه عمرانی، ترافیکی و شهری در سال گذشته و امسال حتی در ایام تعطیلات فعال بوده و توسط این سازمان در حال اجراست، ابراز کرد: از آن جمله می‌توان به تولید و توزیع آسفالت معابر و شوارع، تقاطع غیر همسطح جعفریه، پروژه شهدای روحانیت، پروژه آب‌درمانی استخر، اجرای رمپ D پل شهرک قدس، اجرای رمپ چهارم پل بزرگ ۹ دی، اجرای زیرگذر جمهوری از میدان امام حسین(ع) تا تقاطع یادگار امام (ره) اشاره کرد.


میریک امامی خاطرنشان کرد: با حمایت‌ها و پیگیری‌های شهردار قم هیچ پروژه‌ای در شهر طی سال‌های گذشته ناتمام نمانده و با وجود برخی از مشکلات مالی و نوسانات شدید قیمتی در تهیه میلگرد و بتن؛ با اولویت و ترتیب پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و یا در حال تکمیل است.


وی یادآور شد: اجرای پروژه‌های شهری قم در سال جاری نیز با اراده قوی مدیران شهرداری، نسبت به گذشته از شتاب بیشتری برخوردار خواهد شد.** 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها