چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
موقعیت مناسب خیابان شهید بهشتی برای احداث پیاده‌راه/توزیع ۲۵ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۳ قم
مدیر منطقه سه شهرداری قم گفت: خیابان 20 متری شهید بهشتی موقعیت خوبی برای پیاده راه شدن دارد اما نیاز به شارع جایگزین داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت پیاده‌راه سازی در سطح منطقه ۳ به‌ویژه خیابان ۲۰ متری شهید بهشتی، اظهار داشت: ایجاد پیاده راه در برخی از خیابان‌های پرتردد ازجمله خیابان ۲۰ متری شهید بهشتی نیاز به زیرساخت‌های مهمی دارد.

مدیر منطقه سه شهرداری قم با بیان اینکه خیابان ۲۰ متری شهید بهشتی موقعیت خوبی برای پیاده راه شدن دارد اما نیاز به شارع جایگزین داریم، افزود: از طرفی باید پارکینگ عمومی تأمین شود، این خیابان نخستین محلی بود که برای پیاده‌راه سازی پیشنهاد شد که بعد از بهره‌برداری از پارکینگ‌ها به‌احتمال‌زیاد و پس از اخذ مجوزات لازم اجرایی می‌شود.

روحانی وزیری در مورد یکی از مطالبات شهروندان بابت کمبود سرویس بهداشتی در این منطقه عنوان کرد: شهرداری در زمینه احداث سرویس بهداشتی آمادگی کامل دارد اما برای اجرای سرویس بهداشتی محل مناسبی معرفی نشده و در صورت معرفی زمین مناسب و در نظر گرفتن یک لکه عمومی در محدوده مناسب حتماً اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت پل تقاطع آیت‌الله کاشانی گفت: این پروژه دارای طرح تقاطع غیرهمسطح است که اجرای آن علی‌رغم تلاش شهرداری با مشکلاتی همراه شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قم تصریح کرد: برای روکش آسفالت در منطقه مشکلی وجود ندارد و در سال گذشته ۲۵ هزار تن آسفالت در منطقه ۳ توزیع شد، اما در برخی از خیابان‌ها به لحاظ زیرسازی و تأسیسات با موانعی مواجه هستیم که برای زیرسازی برخی از مکان‌ها باید کل خیابان تعطیل شود.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها