پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
شهردار منطقه هفت قم:
پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر توسعه می‌یابد
شهردار منطقه هفت قم به برنامه‌های این منطقه در راستای توسعه پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ظرفیت پارکینگ‌های حاشیه‌ای و طبقاتی در حدود 7 هزار خودرو است، ولی در بعضی فضاهای این منطقه کمبود این مهم مشهود است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علیرضا اقبالیان با اشاره به اقداماتی که در منطقه هفت در راستای بهبود فضاهای فرسوده و بهسازی محلات صورت گرفته است، اظهار کرد: در زمینه جداره سازی نیز شوارع فرعی را سازمان بهسازی اطراف حرم با همکاری اداره راه و شهرسازی در حال انجام دارد، کارهای بسیار مناسبی در زمینه احیاء بافت تاریخی در این مناطق در حال انجام است.
شهردار منطقه هفت قم اذعان کرد: به دلیل قرارگیری هسته مرکزی شهر دراین منطقه و وجود این مکان‌های تاریخی پیاده راه سازی این مناطق در دست اقدام و بررسی می‌باشد و در حال حاضر در منطقه باغ پنبه در حال اجرا و آماده سازی است.
اقبالیان به برنامه‌های این منطقه در راستای توسعه پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ظرفیت پارکینگ‌های حاشیه‌ای و طبقاتی در حدود 7 هزار خودرو است، ولی در بعضی فضاهای این منطقه کمبود این مهم مشهود است.
وی تصریح کرد: از جمله این معابر خیابان شهداء است، پروژه شهید کاظمی در صورت آغاز 3 هزار پارکینگ به این ظرفیت می‌افزاید، لکه پارکینگی دیگری در خیابان دورشهر به مساحت 3 هزار و200 مترمربع وجود دارد که با تعامل با آموزش و پرورش در صدد استفاده از آن به عنوان پارکینگ عمومی هستیم اما به دلیل قیمت بالای ملک، تملک و ساخت پروژه با کندی مواجه است.

برچسب ها : پارکینگ‌
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها