پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
تجمع بزرگ هیئت های مذهبی در قم برگزار شد
تجمع بزرگ هیئت های مذهبی باعنوان لبیک یاحسین(ع) عصر دیروز با حضور عاشقان و دلداگان امام حسین(ع) در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  حجت الاسلام والمسلمین سید محمد غروی طی سخنانی در این تجمع مذهبی، با اشاره به اهمیت و جایگاه والای عزاداری کردن برای امام حسین و شهیدان کربلا با ذکر روایتی از امام رضا (ع) اظهار داشت: هر کس برای سیدالشهدا گریه کند به نحوی که اشکهایش بر گونه هایش جاری شود، خداوند همه گناهان او را می بخشد.
وی ادامه داد: در روایت های مختلف آمده است که  60 سال گناه انسان در عزاداری امام حسین بخشیده می شود.
غروی در پاسخ به کسانی که می گویند سال ها گناه می کنیم بعد در دوران پیری با اشک ریختن برای امام حسین(ع) آمرزیده می شویم، افزود: این افراد از کجا می دانند، که جوانی را تمام کرده و به پیری می رسند.
وی گناه کردن را موجب کاهش عمر و بی توفیقی برای حضور در مجالس عزاداری امام حسین(ع) دانست و گفت: کسی که به گناه آلوده می شود، به قساوت قلب و سنگدلی دچار شده و هیچ گاه نمی تواند برای مصایب اهل بیت اندوهگین گردد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد:  اگر کسی در مسیر زیارت امام حسین( ع )گام بردارد به همان اندازه برایش حج مقبول  ثبت می شود.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها