پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
استقرار آتش‌نشانی در بوستان‌های شهر قم در روز طبیعت/خودداری از حضور در پرتگاه‌ها و رودخانه‌ها/لزوم رعایت نکات ایمنی در بوستان جوان
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از آمادگی کامل نیروهای سازمان آتش‌نشانی و استقرار خودروهای عملیاتی در روز طبیعت خبر داد گفت: در روز طبیعت خودروهای آتش‌نشانی در تمام بوستان‌ها ازجمله بوستان فدک، بنیادی، امام رضا(ع)، مهدی(عج)، هاشمی، علوی، غدیر و جمکران مستقر می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،عباس جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با توجه به لغو ممنوعیت حضور شهروندان در بوستان‌ها در روز طبیعت اظهار داشت: سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم در روز طبیعت جهت حفظ ایمنی شهروندان با تمام نیرو آماده‌باش است.

وی از حضور خودروهای آتش‌نشانی در بوستان‌ها خبر داد و افزود: در روز طبیعت خودروهای آتش‌نشانی در تمام بوستان‌ها ازجمله بوستان فدک، بنیادی، امام رضا، مهدی، هاشمی، علوی، غدیر و جمکران مستقر می‌شوند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به تمایل شهروندان به روشن کردن آتش تأکید کرد: با توجه به آموزش‌های داده‌شده به کارکنان فضای سبز و آمادگی عوامل شهرداری از شهروندان درخواست داریم فقط در مکان‌های مشخص‌شده از طرف عوامل فضای سبز آتش روشن کرده و در پایان حضور خود حتماً آتش را خاموش کنند.
وی با توصیه به والدین برای مراقبت از کودکان تصریح کرد: شهروندانی که قصد حضور در مناطق طبیعی اطراف شهر رادارند حتماً از پارک و توقف در کنار پرتگاه‌ها و رودخانه‌ها جلوگیری کرده و مراقب کودکان خود باشند.
جعفری یکی از بوستان‌های موردتوجه شهروندان را بوستان جوان دانست و با هشدار به شهروندان برای رعایت اصول ایمنی هنگام حضور در کنار دریاچه گفت: در روز طبیعت همچنین تیم امداد و نجات آبی و تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی در بوستان جوان مستقر می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها