پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
افزایش ده درصدی کرایه تاکسی در قم
مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی در شهر قم گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها تا چند روز آینده قابل اجراست.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مرتضی عزتی با اشاره به اجرایی شدن افزایش 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی در قم، اظهار داشت: مصوبات لازم درباره افزایش 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی از سوی شورای شهر و فرمانداری قم گرفته‌شده و اجرای آن بر روی تمامی تاکسی‌ها انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به نحوه محاسبه کرایه تاکسی‌هایی که به سامانه هوشمند تاکسی مجهز هستند، افزود: محاسبه نرخ کرایه تاکسی توسط سامانه هوشمند تاکسی در شهر قم بر اساس مسافت و زمان صورت می‌گیرد.

عزتی درباره مجهز شدن سایر تاکسی‌ها به سامانه هوشمند تاکسی، بیان کرد: مالکان تاکسی‌هایی که برای تبدیل به احسن شدن خودروی خود ثبت‌نام کرده‌اند پس از تحویل تاکسی، می‌توانند نسبت به نصب سامانه هوشمند تاکسی اقدام کنند، همچنین تعدادی خودرو اسقاطی وجود دارد که پس از دریافت نظر ستاد مصرف سوخت درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود و در صورت نهایی شدن اسقاط آن‌ها و نوسازی به سامانه هوشمند تاکسی مجهز خواهند شد.

وی با اشاره به اقدامات این سازمان برای ترغیب شهروندان و تاکسیرانان به استفاده از سامانه هوشمند تاکسی، تصریح کرد: موضوع تبلیغات بر روی سامانه هوشمند تاکسی و تبلیغات سقف و بدنه در حال بررسی است تا بتوان از این شیوه برای ایجاد درآمد برای رانندگان و نیز ترغیب شهروندان به استفاده از سامانه هوشمند تاکسی استفاده کرد.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم درباره خاموش بودن دستگاه‌های تاکسی‌متر در برخی از تاکسی‌ها، گفت: ممکن است برخی از تخلف‌ها توسط برخی از رانندگان صورت پذیرد، شهروندان درصورت مشاهده چنین تخلفاتی می‌توانند با تلفن 36628800 و یا پیامک 30003153 تماس بگیرند.

برچسب ها : کرایه تاکسی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها