پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
آمادگی کامل شهرداری قم برای حضور شهروندان در بوستانها و پارکها در روز طبیعت/لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به احترام کادر درمان
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: شهرداری مناطق هشتگانه، سازمان‌ها، آتش‌نشانی، تخلفات شهری و مدیریت پسماند آمادگی کامل برای روز طبیعت را داشته و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،سید محسن میرهادی در گفت و گو با خبرنگار شهرنیوز و با توجه به لغو ممنوعیت حضور شهروندان در روز طبیعت اظهار داشت: شهرداری قم آمادگی کامل برای حضور شهروندان در بوستانها و فضاهای سبز را در روز طبعیت دارد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک افزود: شهروندان در یک سال گذشته همکاری خوبی در کنترل بیماری کرونا با مدیران داشته و امیدواریم در روزطبیت نیز از رفتارها و تجمعاتی که سلامت انها را به خطر می‌اندازد، دوری کنند.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم آمادگی کامل شهرداری را نیز برای روز طبیعت مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: شهرداری مناطق هشتگانه، سازمان‌ها، آتش نشانی، تخلفات شهری و مدیریت پسماند آمادگی کامل برای روز طبیعت را داشته و برنامه ریزیهای لازم انجام شده است.
وی با درخواست از شهروندان برای خانه ماندن و عدم حضور در تجمعها خاطرنشان کرد: ضدعفونی سرویسهای بهداشتی، ستهای ورزشی و تندرستی و ستهای بازی در دستور کار قرار گرفته است.
میرهادی سامانه ۱۳۷ را آماده دریافت پیشنهادات و نقطه نظرات شهروندان اعلام و بیان کرد: سامانه ۱۳۷ از ابتدای تعطیلات به صورت ۲۴ ساعت آماده دریافت نظرات شهروندان بوده و برای روز طبیعت نیز این آمادگی وجود دارد.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها