پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
ممنوعیت دورهمی‌ها و تجمع روز طبیعت در قم لغو شد/ ضدعفونی بوستان‌ها و پارک‌ها طبق روال گذشته در دستور کار قرار دارد
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از لغو ممنوعیت دورهمی‌ها و تجمعات در بوستان‌ها و فضاهای سبز داخل شهر طبق اعلام ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،به نقل از واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اعلام لغو ممنوعیت تجمع در بوستان‌ها و فضا‌های سبز داخل شهر، اظهار داشت: شهرداری آمادگی کامل برای حضور شهروندان در بوستان‌ها و فضاهای سبز را دارد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک، افزود: شهروندان از تجمع بیش از استانداردهای تعیین شده دوری کرده و حفظ سلامت خود و خانواده خود را بیش از گذشته موردتوجه قرار دهند.

جوادیان با اشاره به ممنوعیت گردهمایی و تجمع در بوستان‌ها و فضای سبز در شهرهای نارنجی و قرمز، گفت: با توجه به ابلاغ جدید سخنگوی ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا ممنوعیت حضور شهروندان در بوستان‌ها لغو شده و شهروندان می‌توانند با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در بوستان‌ها حضور یابند.

وی با درخواست مجدد از شهروندان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: بوستان‌ها و پارک‌ها در سطح شهر آمادگی حضور شهروندان را داشته و ضدعفونی سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه‌ها، مجموعه‌های بازی کودکان و وسایل ورزشی و تندرستی در دستور کار قرارگرفته است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: باوجود ضدعفونی تمام مراکز تفریحی و بهداشتی از شهروندان تقاضا داریم از تجمع در نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی و اماکن مسقف خودداری کرده و در این اماکن حتاما و الزاما از ماسک استفاده کنند و همچنین در فضاهای باز رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را مد نظر قرار دهند و از هر گونه تجمع و دورهمی خودداری نمایند.*

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها