شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
لغو ممنوعیت ورود به بوستان‌ها و پارک‌های قم
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم و رئیس شورای اطلاع رسانی قم از تقلیل و کاهش ممنوعیت‌های مربوط به روز طبیعت در شهرهای آبی و زرد خبرداد و افزود: بر این اساس ممنوعیت ورود به بوستان‌ها و پارک‌های قم در روز سیزدهم فروردین ماه لغو می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،بیژن سلیمان پور اظهار داشت: مصاحبه دیروز اینجانب که طی آن هرگونه تجمع و دورهمی‌ها در قم ممنوع اعلام شده بود، به استناد ابلاغ کتبی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا صورت گرفته بود لیکن قرارگاه عملیاتی ستاد ملی در آخرین تصمیم خود که پایان روز یازدهم فروردین ماه ابلاغ شد این ممنوعیت‌ها را به شهرهای قرمز و نارنجی محدود نمود.


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم ضمن عذرخواهی از تغییر در محتوای مصاحبه‌ها که صرفا ناشی از تغییر در تصمیم‌‌های مراجع فرا دستی است از مردم قم تقاضا کرد کماکان به لحاظ حساسیت و مخاطره‌های بیماری کرونا در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اهتمام جدی را مبذول فرمایند تا مثل همیشه مردم ولایت مدار این استان در عمل به قوانین و مقررات ممتاز جلوه نمایند.


بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده خادمان مردم قم اعم از استانداری، فرمانداری، شهرداری‌ها، بخشداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی در امر خدمت رسانی به مردم و کمک به حفظ سلامت شهروندان در صحنه بوده و به تکلیف خود عمل خواهند نمود.


مدیریت پارک‌ها و فضاهای سبز بر عهده شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خواهد بود و نیروی انتظامی نیز آنها را در حُسن اجرای تکالیف کمک خواهند نمود.


قم از روز بیست و پنجم اسفندماه سال گذشته از منطقه آبی وارد زرد کرونایی شده‌است.


 


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها