پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
برگزاری مسابقات سریالی “من هم همیار بازیافتم” و استقبال همیاران
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به برگزاری مسابقه "من هم همیار بازیافتم" به‌صورت مجازی از استقبال همیاران جهت شرکت در مسابقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، به نقل از واحد خبر سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به برگزاری مسابقه “من هم همیار بازیافتم” اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش آمده در ایام کرونا و نیاز به اجرای تمهیدات ویژه به‌منظور حضور در خانه، ارائه آموزش‌های شهروندی به شهروندان در بستر فضای مجازی دنبال می‌شود.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: مسابقه “من هم همیار بازیافتم” که به‌صورت ۱۰ شب در صفحه رسمی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم برگزار می‌شود، مروری بر آموزش‌های ارائه‌شده در طول یک سال گذشته است.
میرابرهیمی از استقبال شهروندان از برگزاری این مسابقه خبر داد و گفت: شهروندان و همیارانی که با محتواهای آموزشی شبکه اجتماعی سازمان همراه بوده‌اند، دانسته‌های خود را محک می‌زنند و نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام می‌کنند.
میرابراهیمی تصریح کرد: این مسابقه از سلسله مسابقات و برنامه‌هایی است که در قالب برنامه‌های جشنواره شهر ما برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها