پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
اتوبوس فرهنگی سازمان ترافیک فعالیت خود را آغاز کرد
اتوبوس فرهنگی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگ سازی و افزایش ایمنی تردد راکبین موتور سیکلت، در سطح شهر حاضر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، به نقل از واحد خبر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، قاسم طالبی با اعلام خبر حضور و فعالیت اتوبوس فرهنگی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم در سطح شهر، این طرح را با حضور و مشارکت پلیس راهور خواند و اظهار داشت: آموزش به موتورسیکلت‌سواران در این دوره محور قرار گرفته است.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: در دور جدید فعالیت اتوبوس فرهنگی، راکبین موتورسیکلت که بدون کلاه ایمنی در سطح شهر تردد می‌کنند، در یک دوره آموزشی کوتاه نیم ساعته و تماشای فیلم‌های آموزشی و آموزنده، نسبت به مخاطرات جانی عدم استفاده از کلاه ایمنی، سرعت غیر مجاز و عدم رعایت آئین نامه‌های راهنمایی آشنا می‌شوند.

طالبی افزود: برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و فرهنگ شهروندی همواره از دغدغه مدیران مجموعه شهرداری بوده و در حد امکانات و توانایی های موجود به این موضوعات خواهیم پرداخت و پس از پایان دوره کرونا آماده همکاری‌های آموزشی و فرهنگی با سایرنهادها همچون آموزش و پرورش، بسیج، مساجد و … خواهیم بود.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها