پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
اجرای دیوارنگاره‌های استقبال از بهار در قم/جشنواره گنجشک بهاری برگزار می‌شود
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: دیوار نگاره‌های استقبال از بهار با موضوع ورودی‌های شهر در دستور کار است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال و در بوستان‌هایی که پذیرای زائران بوده انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید محمد موسوی منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اقدامات انجام‌شده در حوزه زیباسازی و استقبال از نوروز، اظهار داشت: طرح استقبال از بهار در دستور کار قرار دارد که در قالب فراخوان شهرنگار ۴ در حوزه المان سازی و گرافیک شهری کار می‌شود.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در حوزه گرافیک شهری، کلیه اقداماتی که سازمان در سال جدید رقم میزند در حوزه‌های مختلف اعم از مساجد، مدارس، بوستان‌ها، معابر ورودی‌های شهر و مراسمات مذهبی طرح‌هایی از هنرمندان جمع‌آوری می‌شود.

موسوی منش با بیان اینکه بانک اطلاعاتی خوبی از آثار هنرمندان در این حوزه جمع‌آوری‌شده است، ابراز کرد: دیوارنگاره‌های استقبال از بهار با موضوع ورودی‌های شهر در دستور کار است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال و در بوستان‌هایی که پذیرای زائران بوده انجام شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای جشنواره گنجشک بهاری، یادآور شد: طرح‌های این جشنواره توسط تیم هنرمندان با مراجعه حضوری در دو روز کاری ارسال می‌شود و توسط داوران مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: در فضای کارگاهی در تعامل با مردم طرح‌ها منتخب می‌شوند و درنهایت توسط ناظران مطابقت طرح و اثر انجام‌شده و جوایز اهدا خواهد شد.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها