سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
اتصال بلوار پیامبر اعظم(ص) به بلوار انتظار با مسیری به طول ۲۵۰۰ متر
مدیر منطقه پنج شهرداری قم از اتصال بلوار پیامبر اعظم(ص) به بلوار انتظار و خیابان امام حسن عسکری(ع) به‌وسیله بلوار حضرت خدیجه(س) به طول 2500 متر با دو ورودی و خروجی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، علیرضا اقبالیان در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به جزئیات پروژه بلوار حضرت خدیجه(س)، اظهار داشت: این بلوار حدفاصل بلوار پیامبر اعظم(ص)، بلوار انتظار، خیابان امام حسن عسکری(ع) و بلوار پیامبر اعظم(ص) دوم که در آینده تأسیس می‌شود، بلوار حضرت حجت و خیابان ظهور است در ادامه دور روستای جمکران چرخش دارد و دوباره به پیامبر اعظم(ص) می‌رسد.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم با اشاره به قسمت بهره‌برداری شده از بلوار حضرت خدیجه(س)، افزود: قسمتی از بلوار حضرت خدیجه(س) که به بهره‌برداری رسیده است به طول ۲۵۰۰ متر پیامبر اعظم(ص) را با دو ورودی و خروجی به بلوار انتظار و خیابان امام حسن عسکری(ع) متصل می‌کند.

اقبالیان بابیان اینکه عرض محور تا بدنه ۹۰ متر است به کاربری‌های بدنه بلوار حضرت خدیجه(س) هم اشاره و تأکید کرد: قسمتی از کاربری‌ها در بدنه فضای سبز است که باید توافق شود و بخشی هم کاربری‌های تحقیقات و فناوری است، کاربری‌های قسمت دوم هم حمل‌ونقل، اقامتی و توریستی و تفریحی است.

وی بابیان اینکه مالکان باید برای توافق به شهرداری مراجعه کنند، تصریح کرد: در روزهایی که از بازگشایی بلوار حضرت خدیجه(س) گذشته بار چندانی به خودش نگرفته است اما دسترسی‌ها را از داخل رینگ به بلوار حضرت خدیجه(س) و بلوار پیامبر اعظم(ص) منتقل کرده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم به تأسیسات روشنایی بلوار حضرت خدیجه هم اشاره کرد و گفت: در حدود ۷۰ پایه چراغ و  ۴ برج روشنایی نصب‌شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها