جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
بهسازی محور فرهنگی حرم تا چهل اختران در اولویت است
مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر بهسازی محور فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) تا چهل اختران را در اولویت برنامه‌های این سازمان برشمرد و گفت: این محور به طول 4 کیلومتر و شامل عمده بناهای فرهنگی، مذهبی و تاریخی پیرامون حرم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، علیرضا خاکی در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به پروژه بهسازی محلات پیرامون حرم، اظهار داشت: بهسازی و نوسازی مراکز محلات در دستور کار قرارگرفته است، بهسازی مراکز محلاتی مانند چال لولو و دروازه کاشان ضمن اینکه مشکلات آسیب سیما و منظر را بازسازی می‌کند محلات را هم توانمندتر خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر از بهره‌برداری از پروژه نوسازی و بهسازی مرکز محله چال لولو خبر داد و گفت: یکی از اهدافی که داریم تعریف پروژه‌های کوچک بهسازی و توانمند کردن مراکز محلات است.

خاکی به ارائه تعریفی از بهسازی پرداخت و افزود: بهسازی یعنی اینکه با حفظ وضع موجود و کمترین هزینه، بیشترین تاثیرگذاری را در محل داشته باشیم و  الگوی ما در محلات بافت فرسوده بهسازی است.

وی با اشاره به اولویت بهسازی و نوسازی پیرامون حرم، تصریح کرد: مهم‌ترین پروژه ما محور فرهنگی به طول ۴ کیلومتر از حرم مطهر حضرت معصومه(س) تا چهل اختران است که عمده بناهای فرهنگی، مذهبی و تاریخی پیرامون حرم در این محور قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها