سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
«قمکارت» یک کارت شهروندی چند منظوره است/ قابلیت شخصی‌سازی قمکارت
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: امکان استفاده از قمکارت علاوه بر اتوبوس‌ها در سایر کاربردهای شهروندی نیز فراهم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،کوروش محمدحسینی، اعلام کرد: برنامه‌ریزی‌ها و زیرساخت‌های لازم برای استفاده از قمکارت و حساب الکترونیکی آنلاین مرتبط با آن در حوزه‌های مختلف مورد نیاز شهروندان انجام شده که علاوه بر اتوبوس‌های شهری، بوستان‌ها و اماکن تفریحی شهر مانند باغ پرندگان نیز درحال اتصال به این زیرساخت هستند.
وی افزود: همچنین از طریق حساب آنلاین شهروندی پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی میسر شده و امکان استفاده از این سرویس بزودی در پارک حاشیه‌ای نیز فراهم خواهد شد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم ادامه داد: همچنین این کارت به عنوان کارت ترکیبی پرداخت‌های خردشهری، بانکی و پرسنلی نیز قابل استفاده است که در این راستا برنامه ریزی‌های لازم برای صدور قمکارت به صورت مشترک با بانک‌های عامل کشور در حال انجام است.
وی افزود: این کارت قابلیت شخصی‌سازی داشته و به عنوان کارت شناسایی همزمان کارکنان و گروه ها و تشکل‌ها نیز قابلیت استفاده دارد که هماهنگی‌های لازم برای صدور قمکارت چند منظوری برای همکاران شهرداری در حال انجام است.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم، از آمادگی شهرداری را برای همکاری با سایر ارگان‌ها و نهادهای دولتی و تشکل‌های مردمی استان برای صدور قمکارت ویژه برای کارکنان و اعضاء خبر داد.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها