سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
استفاده از تأسیسات ایرانی در سوله‌های ورزشی
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به استفاده از پمپ‌های بومی در آب‌نماها از برنامه‌ریزی برای استفاده از تأسیسات ایرانی سرمایشی و گرمایشی، تصفیه آب و کلرزدایی در سوله‌های ورزشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با شهرنیوز، با تأکید بر استفاده از تولیدات بومی در پروژه‌های شهری قم، اظهار داشت: باغ پرندگان ازجمله پروژه‌هایی بود که در آن از تولیدات بومی ایرانی استفاده شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم بابیان اینکه تمام پمپ‌ها در آب‌نماها از تولیدات ایرانی هستند، افزود: یکی دیگر از برنامه‌هایی که به دنبال اجرای آن هستیم این است که تمامی تأسیسات مکانیکی سوله‌های ورزشی مناطق هشتگانه و مراکز درمانی بومی شود.

حلوایی زاده در رابطه با تولیدات باکیفیت ایرانی در دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی نیز افزود: می‌توانیم درزمینه استفاده از دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی، تصفیه آب و کلرزدایی نیز از دستگاه‌های بومی ایرانی استفاده کنیم.

وی بابیان اینکه استفاده از این دستگاه‌ها قبل از این آزموده شده است، افزود: استفاده از این دستگاه‌ها تجربه خوبی بوده که خداروشکر نتیجه موفقی داشته است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها