پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
ویزیت و توزیع داروی رایگان در روستای چشمه‌ شور از محل موقوفات درمانی
رئیس اداره اوقاف ناحیه یک شهرستان قم گفت: از محل موقوفاتی با نیت درمان بیماران نیازمند، ویزیت و داروی رایگان در اختیار مردم روستای چشمه‌شور قرار گرفت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر طباطبائی با اشاره به اجرای امینانه نیت واقفان در مصرف عواید موقوفات اظهار کرد: بر این اساس در ماه رمضان امسال شاهد توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان از محل موقوفاتی با همین نیت بودیم.
وی افزود: چند موقوفه با نیت کمک به بیماران نیز در سطح ناحیه یک اوقاف شهرستان قم وجود دارد به همین دلیل بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و از محل عواید همین موقوفه‌ها، طی هماهنگی با یکی از پزشکان متخصص داخلی استان، ویزیت رایگان در روستای چشمه‌شور صورت گرفت.
رئیس اداره اوقاف ناحیه یک شهرستان قم با بیان اینکه با توجه به وضعیت جسمانی برخی از بیماران، ویزیت در منزل آنها انجام شد خاطرنشان کرد: پزشک حاضر در این برنامه با توجه به خیریه بودن کار از دریافت حق ویزیت خودداری کرد.
وی ادامه داد: از محل موقوفات خاص این طرح، اقلام شیر خشک، دارو و لوازم بهداشتی و درمانی، تهیه و دو روز بعد از انجام ویزیت، در بین بیماران روستا توزیع شد.

برچسب ها : چشمه‌ شور
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها