سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
شهید فخری زاده توجه ویژه‌ای به مطالعه داشت
فخری زاده در مراسم اجرای نماهنگ غروب خونین رنگ ضمن تقدیر از اجرای این نماهنگ اظهار داشت: هیچ‌کدام از لحظات زندگی شهید فخری زاده به بطالت نگذشت، چراکه وی همواره سعی در آموزش دادن و آموزش دیدن بود. وی با اشاره به جایگاه ویژه مطالعه در زندگی..

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، فخری زاده در مراسم اجرای نماهنگ غروب خونین رنگ ضمن تقدیر از اجرای این نماهنگ اظهار داشت: هیچ‌کدام از لحظات زندگی شهید فخری زاده به بطالت نگذشت، چراکه وی همواره سعی در آموزش دادن و آموزش دیدن بود.

وی با اشاره به جایگاه ویژه مطالعه در زندگی شهید فخری زاده، خاطرنشان کرد: این شهید در کلیه ابعاد هر آنچه که در توانش بود انجام می‌داد.

برادر شهید فخری زاده با بیان اینکه شهید فخری زاده علاقه وافر به سرودن اشعار داشت، افزود: این شهید گرانقدر هیچ‌گاه از نماز شب و تفسیر قرآن کریم غافل نبود و به دیگران نیز توصیه می‌کرد که با خواندن قرآن و تدبر در آیات الهی روح خود را جلا دهند.

وی با تأکید بر اینکه شهید فخری زاده یکی از اساتید به نام فیزیک هسته‌ای بود، تصریح کرد: راه و یاد شهدا برای همیشه در این مرز و بوم زنده می‌ماند چراکه به فرمایش قرآن کریم شهدا زنده هستند.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها