سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
کارگروه هم‌اندیشی سامانه‌های ۱۳۷ کلان شهرها تشکیل شد
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از راه‌اندازی کارگروه هم‌اندیشی سامانه ۱۳۷ کلانشهرهای کشور خبرداد و گفت: این کارگروه در راستای ارائه خدمات مناسب شهری به شهروندان و تکریم ارباب و رجوع تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، مهدی کلانترزاده اظهار داشت: اعضای این کارگروه را مسئولان سامانه‌های ۱۳۷ کلان شهرهای کشور از جمله تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرج،تبریز، همدان، اراک و رشت تشکیل می‌دهند.

عضو کارگروه هم‌اندیشی سامانه‌های ۱۳۷ کلانشهرهای کشور بیان کرد: فعالیت‌های این کارگروه و جلسه‌های آن به علت شیوع کرونا به صورت مجازی دنبال می شود و امیدواریم به اهداف پیش‌بینی شده دست یابد.

کلانترزاده افزود: هدف مهم از ایجاد کارگروه هم‌اندیشی سامانه‌های ۱۳۷ کلانشهرهای کشور، پیشبرد اهداف سازمانی با تاکید بر اجرای وظایف به صورت خلاقانه و بهینه است.

وی با بیان اینکه  ۱۳۷ به عنوان پل ارتباطی شهروندان با مسئولان شهری لحظه‌به‌لحظه سعی در ارتقاء عملکرد خود داشته است، افزود: دست اندرکاران این سامانه از آغاز تاسیس تاکنون تلاش کرده‌اند تا به عنوان تسهیل‌گر در انجام فوریت‌های شهری برای شهروندان شهر خود ایفای نقش موثر داشته باشند.

به گفته مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم همکاری در تشکیل این کارگروه در راستای نظر دکتر سقائیان نژاد، شهردار قم در زمینه تقویت حوزه نرم افزاری ارتباط با شهروندان و همچنین لزوم همکاری با شهرداری‌های کلان شهرهای کشور و با در نظر گرفتن شرایط کرونایی صورت می‌گیرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها