يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
ساختمان‌های سازگار با محیط زیست ترویج یابد
معاون خدمات شهری شهرداری قم بر ضرورت ترویج و توسعه ساختمان‌های سازگار با محیط زیست در شهر قم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید امیر سامع در نشست امروز رسمی علنی شورای اسلامی شهر با اشاره به موضوع آلودگی هوای قم، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری مصوّباتی برای جلوگیری از آلودگی هوا و گسترش آن در سال‌های اخیر داشته‌اند که این مصوّبات باید به شکل جدی و در عمل دنبال شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قم افزود: یکی از این مصوّبه‌ها، ضرورت ارائه تخفیف به ساختمان‌های سازگار با محیط زیست برای تشویق عموم مردم به این مسئله است که با هدف فرهنگسازی در این موضوع بنیان نهاده شده و همچنان در معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه شهرداری پیگیری می‌شود.

سامع اضافه کرد: البته برای ترویج بیشتر و توسعه این ساختمان‌ها، نیاز به همراهی و مطالبه‌گری از سوی همه دستگاه‌ها و نهادهای استان احساس می‌شود.

وی ادامه داد: بدیهی است در صورت این همراهی و مطالبه گری، شاهد ترویج و توسعه این ساختمان‌ها در شهر و استان خواهیم بود که این امر قطعا به کاهش آلودگی‌های هوا کمک قابل توجهی خواهد کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم همچنین تصریح کرد: جلوگیری از آلودگی هوا یک ضرورت است، چراکه با سلامت عمومی شهر و جامعه ارتباط مستقیم دارد و از این رو باید همه مسئولان و مردم، تلاش و کوشش خود را برای این موضوع حیاتی مبذول دارند و به ترویج فرهنگ ساخت ساختمان‌های سازگار با محیط زیست همت گمارند.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها