يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
برگزاری جلسه شورای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک/ تاکید بر ساخت پارکینگ در هسته مرکزی شهر
شورای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک به‌منظور بررسی آخرین وضعیت این سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،جلسه شورای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم به‌منظور بررسی آخرین تحولات این سازمان و برنامه‌های آن در سال آینده با حضور دکتر ذاکریان معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری، مدیران سازمان و اعضای هیئت‌مدیره سازمان حمل‌ونقل و ترافیک در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر بررسی عملکرد بودجه‌ای سازمان و تأثیرپذیری آن از ویروس کرونا، اقدامات انجام‌شده در ۹ ماهه سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت‌های این سازمان در نظم‌بخشی ترافیکی شهر، اظهار داشت: تشکیل کمیته فرهنگ و آموزش در این سازمان می‌تواند گام مؤثری در فرهنگ‌سازی عمومی مردم در حوزه ترافیک باشد.

ذاکریان با بیان اینکه احداث پارکینگ در هسته مرکزی برای خودرو و موتورسیکلت در دستور کار قرار دارد، ابراز کرد: در سال جاری اقدامات خوبی در این حوزه اتفاق افتاده است که برای سال آینده نیز ادامه‌دار خواهد بود.

گفتنی است در این جلسه اقدامات سازمان در حوزه خط کشی‌های طولی، احداث پارکینگ، تابلوهای هدایت مسیر، احداث پارک‌های ترافیک، راه‌اندازی اتوبوس ترافیک، راه‌اندازی پارک حاشیه‌ای هوشمند و… مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها