يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
طرح‌های ترافیکی مطابق با خواست و انتظار شهروندان است
بسیاری از پروژه‌های اجرای خط کشی‌های عابر پیاده، تجدید خط کشی‌ها، نصب علائم ترافیکی و انتظامی و ... درخواست‌ها و پیگیری شهروندان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،به نقل از  واحد روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، قاسم طالبی در خصوص اجرای طرح‌ها و پروژه‌های ترافیکی در سطح شهر، عمده آنها را درخواست‌ها و پیگیری‌های شهروندان عنوان کرد و بیان داشت: شهروندان متناسب با نیازها و انتظارات خود، درخواست‌های ترافیکی متنوعی دارند که از روشهای مختلف به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم منتقل می‌کنند.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم افزود: اجرای خط‌کشی‌های عابرپیاده، خط کشی معابر، نصب علائم ترافیکی و انتظامی، تابلوهای راهنمای مسیر، جانمایی و نصب پل عابر پیاده و چراغ‌های چشمک‌زن ترافیکی عمده درخواست‌های شهروندان در این خصوص به حساب می‌آید.

طالبی گفت: شهروندان درخواست‌ها و پیشنهادات خود را از طریق شهرداری مناطق هشتگانه، سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ و رسانه‌های استان اعلام می‌کنند که کارشناسان این سازمان در اسرع وقت موضوعات را پیگیری و در صورت تایید، اجرایی می‌کنند.

وی ادامه داد: البته در این بین درخواست‌ها و پیشنهاداتی نیز از طرف شهروندان مطرح می‌شود که طبق بررسی کارشناسان نیازی به اجرای آنها نبوده یا باید در زمان مناسب‌تری اجرایی شوند.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها