جمعه ۲۶ دي ۱۳۹۹
ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس‌های سطح شهر در دو ماه آینده
قم فوری:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، عباس ذاکریان با بیان اهمیت و نقش ناوگان اتوبوسرانی در مدیریت ترافیک شهر قم، اظهار داشت: ساماندهی ناوگان اتوبوسرانی به‌عنوان تنها سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر قم یکی از اولویت‌های شهرداری قم است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم سهم ۸ درصدی ناوگان اتوبوسرانی در سفرهای درون‌شهری را موردتوجه قرارداد و افزود: سهم خودروهای شخصی در سفرهای درون‌شهری و مسافت‌های زیر ۴ کیلومتر یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش ترافیک در شهر است.

ذاکریان ادامه داد: با توجه به اهمیت ناوگان اتوبوسرانی در مدیریت سفرهای درون‌شهری نوسازی و اورهال شدن اتوبوس‌ها و اصلاح خطوط اتوبوسرانی در دستور کار قرار گرفت.

وی از ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: ساماندهی ایستگاه‌های  اتوبوس نیز در دستور کار قرارگرفته و تا دو ماه آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مرحله بعدی در کارآمد شدن ناوگان اتوبوسرانی شهر قم را هوشمندسازی ناوگان اتوبوسرانی عنوان کرد و گفت: با نصب سیستم کنترل هوشمند در اتوبوس‌ها و تابلوهای هوشمند در ایستگاه‌های اتوبوس نظم سرفاصله‌های حرکت اتوبوس‌ها مدیریت می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها