چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
اصلاح ۱۴ نقطه حساس آبگرفتگی در سطح منطقه هفت
قم فوری:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، مجید متین فر در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به نقاط بحرانی آبگرفتگی در سطح منطقه هفت، اظهار داشت: بخشی از این آبگرفتگی‌ها یک فرآیند طبیعی است، تبدیل شدن مسیر اصلی حرکت آب در قم به یک شریان اصلی سواره‌رو در اثر نیاز فوری ترافیکی بوده که به هرحال تبعاتی هم دارد.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم افزود: در سنوات گذشته نیز که سیل و سیلاب داشتیم از خود آبراه آبزدگی اتفاق می‌افتد و چون همراه با گل و سیلابی است، تردد را مختل می‌کرد.

متین فر همین مسیر را یکی از نقاط حساس آبگرفتگی در منطقه هفت ارزیابی کرد و گفت: در سطح مسیر رودخانه نقاط مختلفی شناسایی شد، یکی از نقاط بحرانی زیر صحن جوادالائمه(ع) حدفاصل پل آهنچی تا پل بازار بود که اصلاح آن امسال در برنامه قرار گرفت و دو طرف دیواره کار شد.

وی با اشاره به لیست نقاط حساس آبگرفتگی در منطقه هفت تصریح کرد: ۱۶ نقطه در سطح منطقه نیاز به اصلاح داشت که از بین آنها اصلاح ۱۴ مورد تکمیل‌شده است و دو الی سه مورد باقی‌مانده است که آبگرفتگی موضعی خیابان است.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم افزود: حدفاصل خیابان هفت‌تیر تا میدان الهادی پیش‌بینی حفر کانال شده اما هنوز طرح آن به منطقه ارائه نشده است، نهر موجود کشش بارندگی‌های شدید را ندارد بعضاً در سطح خیابان آبگرفتگی داریم.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها