جمعه ۲۶ دي ۱۳۹۹
اتصال ۲۳ تقاطع غیرهمسطح شهر به برق اضطراری
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: یکی از مشکلات ترافیکی هنگام قطع برق، خاموشی چراغ‌های تقاطع‌ها بوده که بااتصال 23 تقاطع به برق اضطراری این مشکل حل‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، عباس ذاکریان بازگشایی گره‌های ترافیکی را نیازمند تدابیری خاص دانست و اظهار داشت: برای داشتن ترافیکی روان تعریض خیابان‌ها و اجرای تقاطع‌های غیر هم‌سطح همیشه چاره‌ساز نیست.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم افزایش فرهنگ شهروندی در حوزه ترافیک و عدم اجرای طرح‌هایی با امکان افزایش جاذبه سفر با خودروی شخصی را موردتوجه قرارداد و افزود: افزایش بهره‌وری و کیفیت حمل‌ونقل عمومی، هوشمند سازی چراغ‌های راهنمایی و استفاده از دوربین‌های نظارتی در روان‌سازی ترافیک بسیار مؤثر است.

ذاکریان از اتصال ۲۳ تقاطع به برق اضطراری خبر داد و گفت: یکی از مشکلات ترافیکی هنگام قطع برق، خاموشی چراغ‌های تقاطع‌ها بوده که بااتصال ۲۳ تقاطع به برق اضطراری این مشکل نیز حل‌شده است.

وی امکان ایجاد موج سبز در قم را موردبررسی قرارداد و بیان کرد: در حال حاضر امکان ایجاد موج سبز در مسیر تقاطع‌ها وجود نداشته اما در طراحی‌های جدید امکان ایجاد آن موردتوجه قرار می‌گیرد.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها