پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
شهرداری برای ساماندهی خیابان ظهور آمادگی دارد
قم فوری:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، علیرضا اقبالیان در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در خیابان ظهور، اظهار داشت: این خیابان هزار و ۷۸۰ متر طول دارد که ۳۷۰ متر در محدوده خدمات شهری و بقیه خارج از آن است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم با اشاره به وجود نابه‌سامانی سکونت در محدوده خیابان ظهور، افزود: ازسال ۶۸ تا امروز ۲۰ خانوار در قالب ۱۰۱ نفر آنجا ساکن شده اند، ابتدا این محدوده دامداری بوده وحالا تبدیل به سرپناه این افراد شده است واصلا خانه نیست.

اقبالیان رسیدگی به وضعیت این منطقه را وظیفه همه دستگاه‌ها دانست و تصریح کرد: ما آمادگی توافق با مالکان برای توسعه خیابان و ساماندهی آن را داریم اما بسیاری از مشکلات این منطقه مانند گازرسانی وظیفه شهرداری نیست و باید از دستگاه های مرتبط پیگیری شود.

وی آسیب پذیری در مقابل آبگرفتگی و سیلاب را یکی دیگر از مشکلات خیابان ظهور برشمرد و تاکید کرد: این خیابان به احداث نهر برای پیشگیری از مشکل ساز شدن آب‌های سطحی نیاز دارد.

مدیر منطقه پنج شهردرای قم گفت: معمولا وقتی مراسم نیمه شعبان برگزار می‌شود تا مدت ها همه به دنبال تجزیه و تحلیل نقاط ضعف می‌روند اما در طول سال تنها شهرداری است که این دغدغه‌ها را پیگیری کرده و به دنبال حل ریشه‌ای مشکلات می‌رود.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها