دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
آغاز پروژه ساختمانی با ۷۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص)
قم فوری:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، محمدرضا معرفت با توجه به حجم پروژه‌های در حال اجرا در بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: بلوار پیامبر اعظم (ص) ظرفیتی است که در چند سال آینده جایگاه اقتصادی و فرهنگی شهر قم را ارتقاء خواهد داد.

وی با تأکید بر ایجاد توازن در اجرای پروژه‌های مختلف با کاربرهای متفاوت افزود: یکی از مواردی که شهرداری در فرایند شکل دهی به این بلوار به آن دقت داشته، صدور مجوز با کاربرهای متفاوت در این بلوار است.

مسئول امور سرمایه‌گذاری شهرداری قم احیای بافت پیرامونی بلوار پیامبر اعظم(ص) و افزایش سرانه مسکونی – تجاری در بدنه بلوار را از اهداف این پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: احداث ساختمان تجاری مسکونی در بلوک ۲۴SW یکی از پروژه‌های بلوار پیامبر اعظم (ص) بوده و به مناسبت ایام روز قم عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی گفت: این پروژه با مساحت ۲۰۳ هزار و ۸۶۳ مترمربع و با سهم ۴۳ درصدی شهرداری کلید خورده و آورده شهرداری  ۳۳ میلیارد تومان بوده که شامل زمین و عوارض پروانه است.

معرفت آورده بخش خصوصی در این پروژه را ۴۵ میلیارد تومان عنوان و بیان کرد: در مجتمع تجاری مسکونی ۲۴SW درمجموع ۷۷ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که بر اساس اصول مهندسی و ایجاد واحدهای تجاری در خدمت واحدهای مسکونی ساخته‌شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها