پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
دغدغه شهردار قم در تکریم شهدا قابل‌تقدیر است/ نمادهایی از شهدا در تمام نقاط شهر نصب شود
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه شهردار قم در تکریم و معرفی شهدا قابل‌تقدیر بوده و تأمین اعتبارات لازم برای برگزاری کنگره شهدا و ساخت المان‌های شهری نشان از دغدغه شورای اسلامی شهر قم و مدیریت شهری دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم رونمایی از ۱۲ یادمان شهدای قم که با حضور خانواده شهدا، مسئولان مدیریت شهری و همچنین نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی در گلزار شهدای علی بن جعفر برگزار شد، ضمن تشکر از دکتر سقاییان نژاد شهردار قم و اعضای شورای اسلامی شهر قم، اظهار داشت: دغدغه شهردار قم در تکریم و معرفی شهدا قابل‌تقدیر است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی نصب المان‌های شهدا و معرفی آن‌ها به نسل جوان را رسالتی مهم برای مدیریت شهری دانست و افزود: تأمین اعتبارات لازم برای برگزاری کنگره شهدا و ساخت المان‌های شهری نشان از دغدغه شورای اسلامی شهر قم و مدیریت شهری دارد.

امیرآبادی فراهانی بر نصب یادمان شهدا در همه محلات قم تأکید کرد و گفت: آشنایی جوانان با سیره وزندگی نامه شهدا می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در آینده کشور داشته و باید نسبت به نصب این المان‌ها در همه شهر برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

وی سپس الگوسازی برای نسل جوان را موردتوجه قرارداد و بیان کرد: امیدواریم این حرکت فرهنگی در شهر ادامه داشته و شاهد تغییر و فضای هویتی شهر به سمت معرفی شهدا باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها