پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
استفاده از نظرات اهالی مطبوعات در تدوین برنامه دوم مدیریت شهری
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به نظرسنجی از نخبگان علمی و اجرایی در جریان تدوین برنامه دوم مدیریت شهری از ارسال فرم‌های نظرسنجی به خبرگزاری‌ها و اصحاب مطبوعات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، مهدی کلانترزاده در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به نظرسنجی از نخبگان علمی استان قم به‌منظور استفاده در تدوین برنامه دوم مدیریت شهری، اظهار داشت: فرم‌های نظرسنجی به‌منظور دریافت نظرات کارشناسی در رابطه با فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری درگذشته و نیازهای پیش‌رو به انجمن یا کانون‌های تخصصی و کانون وکلا و مهندسین ارسال شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به نظرسنجی از پزشکان در جریان این نظرسنجی نیز تصریح کرد: خبرگزاری‌ها و فعالان عرصه مطبوعات نیز ازجمله نخبگانی هستند که از نظرات آنها در قالب فرم‌های نظرسنجی احصا و در تدوین برنامه دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلانترزاده به استفاده از نظرات فعالان برجسته تجاری استان نیز اشاره کرد و گفت: اتاق‌های اصناف نیز در جریان تدوین برنامه دوم فرم نظرسنجی دریافت کرده‌اند.

وی از نظرسنجی از مدیریت هایپرمارکت‌های بزرگ شهری هم خبر داد و افزود: روسا یا نمایندگان خوشه‌های صنعتی استان نیز در این نظرسنجی شرکت داده خواهند شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم همچنین از ارسال نامه جداگانه به رئیس بنیاد نخبگان نیز خبر داد و تأکید کرد: علاوه بر همه نخبگانی که به‌صورت مستقیم در نظرسنجی شرکت داده‌شده‌اند از بنیاد نخبگان هم درخواست شده است که نخبگانی علمی بیشتری را به‌منظور شرکت در این نظرسنجی معرفی کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها