پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
۸۰ درصد واحدهای شهرک خودرویی واگذار شده است
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از واگذاری 80 درصد واحدهای شهرک خودرویی به صاحبان صنف خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، علیرضا مظفری در گفت و گو با شهرنیوز، با اشاره به وضعیت شهرک خودرویی، اظهار داشت: همانطور که در عنوان سازمان به عنوان «سازمان میادی، میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری» ذکر شده است بحث ساماندهی مشاغل شهری به عنوان یکی از رسالت‌های سازمان است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با بیان اینکه ساماندهی مشاغل کاری بوده است که از سال‌های گذشته انجام شده اما تکمیل نشده بود، افزود: ماموریت اصلی سازمان جمع‌آوری صنوفی است که مخل آرامش و سلامت شهروندان هستند.

مظفری با تأکید بر اینکه باید عزمی شکل گرفته تا شهرها خالی از خدمات آلاینده شده و فضایی برای آرامش عمومی باشند، گفت: باید خدماتی ویژه خارج از شهرها برای مردم ایجاد شود تا شهر صرفاً فضایی برای آرامش عمومی باشد.

وی افزود: برای رفع مسائل ترافیکی و آلودگی‌های صوتی قم تصمیم گرفته شد تا شهرک خودرویی در یک فضای ۳۳ هکتاری تاسیس شود و تمام نمایشگاه‌های اتومبیل، نمایندگی‌ها، صنوف وابسته به خودرو مانند تعمیرگاه‌ها و … فعالیت خود را در این شهرک انجام دهند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به ساخت و سازهای شهرک خودرویی، افزود: خوشبختانه در بحث ساخت و ساز وضعیت مناسبی داریم و امیدوار هستیم که یکی دو سال آینده حداکثر زمان مورد نیاز برای تکمیل این شهرک باشد.

مظفری با اشاره به اینکه ۸۰ درصد واحدهای شهرک خودرویی به صاحبان صنف واگذار شده است، تصریح کرد: شهرک خودرویی محل حضور اصنافی مانند تراشکاری، صافکار، تعمیرکار و نقاش خودرو خواهد شد تا شهر از صنوفی که مخل آرامش مردم هستند تا حدودی خالی شود.

وی از انجام زیرساخت‌های شهرک خودرویی هم خبر داد و افزود: بخشی از زیرساخت‌های آب و گاز انجام شده و پس از تکمیل نهایی زیرساخت‌ها به ویژه برق می‌توانیم محل را برای حضور اصناف خودرویی فراهم کنیم.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها