سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
درختان خیابان انقلاب ایمن‌سازی شدند
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با توجه به فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع تعدادی درخت در خیابان انقلاب، گفت: این درختان آلوده و ناایمن بوده‌اند و با مجوز کمیسیون ماده هفت قانون حفظ و گسترش فضای سبز قطع‌ شده‌ است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، پیام جوادیان در خصوص قطع تعدادی درخت در خیابان انقلاب (چهار مردان)، اظهار کرد: قطع این درختان در راستای ایمن‌سازی خیابان بود چرا که وجود درختان خشک و ناایمن می‌تواند سلامتی شهروندان در معابر را به خطر بیندازد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم افزود: همچنین برخی درختان در این خیابان آلوده بوده که آنها هم باید قطع و با درختان سالم جایگزین می شدند و تمام این تصمیمات با نظارت کمیسیون ماده هفت به عنوان مرجع قانونی این موضوع صورت گرفته است.

جوادیان با اشاره به اینکه درختان مذکور رفع خطر شده و همچنین در راستای طرح عمرانی و ساماندهی خیابان انقلاب( چهارمردان) نسبت به جایگزینی با درختان چند ساله و زیبا اقدام خواهد شد، ادامه داد: نمونه بارز و مشابه این کار خیابان ارم بوده که درختان و فضای سبز زیبای آن زبان زد خاص و عام است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها