پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
نیروی انتظامی امنیت بوستان‌های ناامن شهر را تامین کند
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: شهرداری هزینه زیادی را برای ایجاد بوستان‌ها می‌کند و هزینه زیادی هم در تأمین و نگهداری آن‌ها دارد اما برخی بوستان‌ها در شهر برای مردم ناامن است و نیاز است راه حلی پیدا شده و با هماهنگی نیروی انتظامی و امکاناتی که شهرداری دارد بتوانیم فضایی که اینهمه هزینه برای آن شده استفاده شود و مردم احساس امنیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، حسن مالکی نژاد ظهر امروز در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با بیان اینکه نیروی انتظامی بدون هیچ ادعای در حال خدمت به مردم هستند، اظهار کرد: امیدواریم روزی برسد که تمام مسوولان با این روحیه جهادی خدمت به مردم را در دستور کار داشته باشند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم بیان کرد: کارهایی که امروز نیروی انتظامی انجام می‌دهد بیشتر جنبه علمی دارد تا بتوانند بستر جرم و جنایت را در سطح شهر کاهش دهند و به حداقل ممکن برسانند.

مالکی نژاد با تاکیدبر اینکه یکی از مشکلات ما بحث بوستان‌ها است، افزود: شهرداری هزینه زیادی را برای ایجاد بوستان‌ها می‌کند و هزینه زیادی هم در تأمین و نگهداری آن‌ها دارد اما برخی بوستان‌ها در شهر برای مردم ناامن است و نیاز است راه حلی پیدا شده و با هماهنگی نیروی انتظامی و امکاناتی که شهرداری دارد بتوانیم فضایی که اینهمه هزینه برای آن شده استفاده شود و مردم احساس امنیت کنند.

وی اذعان کرد: این هدر رفتن بودجه بیت المال در ایجاد و بهره برداری از بوستان‌ها که فضایی برای نشاط و شادابی مردم بوده، است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها