شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
ثبت درخواست طرح «هر خانه یک حسینیه» در سامانه ۱۳۷
شهروندان قمی می‌توانند از ابتدای ماه محرم درخواست خود را برای مشارکت در طرح «هر خانه یک حسینیه» در سامانه 137 شهرداری قم ثبت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  محرم امسال مصادف شده با ایام شیوع ویروس کرونا و همین موضوع اهمیت تقویت روضه‌های خانگی با جمعیت پایین را نسبت به مراسم های بزرگ و پرجمعیت صد چندان کرده است.

در همین راستا طرح «هر خانه یک حسینیه» برای شهروندان قمی در نظر گرفته شده که درقالب این طرح شهروندان می‌توانند نسبت به برپایی مراسم‌های کوچک عزاداری اقدام کنند.

شهروندان قمی از ابتدای ایام عزاداری سیدالشهدا(ع) می‌توانند با سامانه ۱۳۷ شهرداری قم تماس گرفته و درخواست خود را نسبت به برگزاری یک روضه کوچک خانگی ثبت کنند.

در این راستا هماهنگی‌هایی با مراکز اعزام مبلغ صورت گرفته تا مبلغان خانم و آقا برای یک سخنرانی مختصر و ذکر مصیبت اهل بیت(ع) به منازل شهروندان مراجعه کنند.

شهروندان در تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری قم روز و ساعت برگزاری مراسم خود را از روز قبل اعلام می‌کنند تا هماهنگی‌های لازم برای اعزام مبلغ و اهدای پرچم عزای سالار شهیدان صورت بگیرد.

همچنین شهروندان می‌توانند از طریق سامانه قم یار که میز خدمت مجازی شهرداری قم محسوب می‌شود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها