سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
تنوع فرصت‌های سرمایه گذاری در پردیسان
مدیر منطقه هشت شهرداری قم گفت: پردیسان فرصت‌های متنوعی از بخش مسکن گرفته تا پروژه‌های تفریحی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، محمد رمضانی در گفت و گو با شهرنیوز، با اشاره به اینکه منطقه پردیسان فرصت‌های متنوع و جذاب سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی را در خود جمع کرده، اظهار داشت: سرمایه گذاری در پردیسان به سادگی می‌تواند در اندازه‌های بسیار وسیع تر از مناطق دیگر رخ دهد.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به قیمت سرسام آور زمین در منطقه چهار شهر قم، ادامه داد: سرمایه گذار می‌تواند با همان قیمت ساخت، با هزینه بسیار کمتر برای زمین، عوارض و جریمه در پردیسان ساخت و ساز کند.

رمضانی با اشاره به اینکه مسئولان استانی هم باید جذب سرمایه گذار در پردیسان را تسهیل کنند، افزود: طرح پردیسان مربوط به سال ۷۲ است و آن زمان دیدگاه‌ها و خواسته‌ها متفاوت بود.

وی افزود: مسئولان در روزگار حاضر باید از دیدگاه دهه ۷۰ فاصله گرفته و شرایط امروز را درک کنند و ببینند که شهرداری چطور می‌تواند با این ضوابط شهر را اداره کند.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم بوستان ۵۰ هکتاری در بلوار امام صادق(ع) را یکی دیگر از فرصت‌های منحصر به فرد سرمایه گذاری در پردیسان دانست و گفت: این بوستان موقعیت و توپولوژی بسیار زیبایی دارد و طرح‌هایی مانند شهربازی و رستوران برای آینده آن پیش‌بینی شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها