دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
اجرای عملیات آسفالت شوارع و معابر میدان تره بار شهید رجایی به متراژ ۱۵ هزار متر مربع
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای عملیات قیر پاشی و شروع عملیات آسفالت بلوک های 7 ، 8 ،9 و 10 میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، علیرضا مظفری بیان داشت: عملیات قیر پاشی بلوک ۸ میدان تره بار شهید رجایی به اتمام رسیده و از امروز اجرای عملیات آسفالت این معبر به متراژ ۸۰۰۰ متر مربع آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به اهمیت تسهیل عبور و مرور و بهبود وضعیت فعلی، اظهار داشت: همزمان با اجرای عملیات بلوک ۸؛ عملیات قیرپاشی بلوک ۷ نیز به طول ۱۵۰ و عرض ۴۰ متر اجرا شده و در روزهای آتی عملیات روکش آسفالت آن به متراژ ۵۰۰۰ متر مربع انجام خواهد شد.

مظفری ضمن اشاره به پروژه های عمرانی مشابه در بلوک ۹ و ۱۰ میدان تره بار، بیان داشت: به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در سطح میدان، آسفالت معابر در ساعات کم تردد و عموماً بعد از ساعات کاری کسبه اجرا می گردد.

وی افزود: کیفی سازی پروژه های عمرانی یک رویداد با اهمیت است و کیفیت در اجرای پروژه ها از اساسی ترین اهداف ماست که این موضوع باعث کاهش چشمگیر هزینه ها و به تبع آن افزایش بازدهی خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها