پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر قم
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر قم خبر داد و گفت: پارکینگ طبقاتی زائر و بلوار بهار به‌صورت تمام‌وقت با توجه به بازگشایی حرم مطهر در خدمت شهروندان بوده تا بتوانند دسترسی آسانی به حرم مطهر و مرکز شهر داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،علی نیک با اشاره به شرایط حاکم بر شهر در چند ماه گذشته و محدودیت‌های ایجادشده، اظهار داشت: در چند ماه گذشته بسیاری از خدمات شهرداری قم به شهروندان با توجه به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا تعطیل‌شده بود.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی خبر داد و افزود: پارکینگ طبقاتی زائر و بلوار بهار به‌صورت تمام‌وقت با توجه به بازگشایی حرم مطهر در خدمت شهروندان بوده تا بتوانند دسترسی آسانی به حرم مطهر و مرکز شهر داشته باشند.

نیک تصریح کرد: پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر با توجه به نیاز شهروندان به‌صورت شبانه‌روزی باز بوده و به منوال قدیم به مردم خدمات خواهند داد.

وی از مردم درخواست کرد: باوجود کم شدن محدودیت‌های اجتماعی و ارائه خدمات گسترده به شهروندان در حوزه حمل‌ونقل، شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را کامل رعایت کنند تا دوباره با شرایط بحرانی مواجه نشویم.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از انجام چندمرحله‌ای ضدعفونی شدن پارکینگ‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: تا پایان اپیدمی ویروس کرونا آسانسورها و کارت‌های پارکینگ به‌صورت مستمر ضدعفونی شده و تجهیزات بهداشتی فردی بین مسئولان پارکینگ توزیع می‌شود.

نیک تأکید کرد: شهروندانی که قصد استفاده از پارکینگ‌ها رادارند حتماً از ملزومات بهداشتی مانند ماسک و دستکش استفاده کرده و ماسک و دستکش خود را در مسیر راه‌ها نکنند و همکاری لازم را با مسئولان داشته باشند.

وی با تأکید بر لزوم حذف سفرهای غیرضروری، بیان کرد: خوشبختانه با همکاری و همدلی مسئولان و شهروندان شرایط بحرانی این اپیدمی سخت را پشت سر گذاشته و امیدواریم به‌زودی وضعیت سفید در کل کشور اعلام شود.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها