پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
سومین مرحله کمک‌های حمایتی به تاکسیران‌های قم اختصاص یافت
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از اختصاص کمک 5 میلیون ریالی به 57 تاکسی در فاز سوم کمک‌های حمایتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، امیر یزدی با اشاره به شرایط ایجادشده اقتصادی برای اقشار مختلف با شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی شهرداری قم و خانواده تاکسیرانی با شیوع بیماری کرونا دچار آسیب‌های بسیاری شده و نیازمند حمایت‌های گسترده هستند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خانواده تاکسیرانی را با جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر موردتوجه قرار داد و افزود: با شیوع ویروس کرونا و اجرای محدودیت‌های اجتماعی و رعایت شهروندان در استفاده نکردن از حمل‌ونقل عمومی بیش از ۱۰ هزار تاکسی‌دار دچار مشکلات معیشتی شده است.

یزدی با ابراز تأسف از وجود محدودیت‌های مالی سازمان تاکسیرانی، تصریح کرد: از زمان شروع ویروس کرونا دو طرح حمایتی از تاکسی‌دارها اجراشده و مرحله سوم آن در دست اقدام است.

وی کمک پنج میلیون ریالی به ۶۰۸ تاکسیران قمی را نخستین مرحله حمایتی سازمان تاکسیرانی شهرداری قم اعلام کرد و گفت: در فاز دوم نیز تعداد ۷۰۰ نفر برای دریافت وام ۲۰ میلیون ریالی به اتحادیه تاکسی‌دارهای تهران معرفی‌شده‌اند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از اختصاص دوباره ۵۷ کمک پنج میلیون ریالی به رانندگان خبر داد و خاطرنشان کرد: در فاز سوم حمایت‌های سازمان از تاکسیرانها ۵۷ مورد دیگر شناسایی‌شده و مورد حمایت قرار گرفتند.

یزدی ادامه حمایت‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از تاکسی‌دارها را نیازمند اعتبارات ملی دانست و تأکید کرد: وظیفه ما حمایت از خانواده تاکسیرانی بوده و از هیچ کمکی در این برهه از زمان به این خانواده‌ها دریغ نخواهیم کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها