شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
با همکاری اداره کل امور بانوان استانداری قم و موسسه خاتم صورت گرفت؛
پخش زنده ۱۰ برنامه اینترنتی باهدف کاهش آسیب‌های خانوادگی در دوران کرونا
رئیس موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی «خاتم» گفت: در طی یک ماه گذشته با همکاری اداره کل امور بانوان استانداری قم و موسسه خاتم ۱۰ برنامه اینترنتی زنده باهدف کاهش آسیب‌های خانوادگی در دوران کرونا با حضور اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  دکتر سید محمدحسین چاوشیان در گفتگو با  خبرنگار خبرگزاری حوزه، بابیان این‌که خانواده درزمینهٔ مبارزه با کرونا نقش و اهمیت فراوانی دارد، اظهار داشت: خانواده به‌عنوان اصلی‌ترین پناهگاه و اجتماع درزمینهٔ مبارزه با کرونا نقش مهم و حیاتی داشت و درواقع به‌نوعی از محجوریتی که در سال‌های اخیر در آن گرفتارشده بود، خارج شد.

وی برگزاری برنامه‌های اینترنتی با محوریت خانواده را موردتوجه قرارداد و گفت: آگاهی بخشی به مخاطبان در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، کاهش آسیب‌های خانوادگی ازجمله خشونت و ارتباطات نامناسب، کاهش استرس، خشم و کنترل رفتار و هیجانات و راه‌کارهای تربیت صحیح فرزندان در ایام قرنطینه ازجمله اهدافی بود که در این برنامه‌ها مورد توجه قرار گرفت.

چاوشیان افزود: علاوه بر این در این برنامه‌ها مدیریت فضای مجازی در خانواده در ایام قرنطینه، راه‌کارهای کسب‌وکار خانگی در ایام قرنطینه و نقش سازمان‌های مردم‌نهاد و گروه‌های جهادی و طلاب در خدمت‌رسانی به مردم در ایام کرونایی نیز موردبحث و بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مقایسه خدمات گروه‌های جهادی طلاب در ایران و سازمان‌های جهانی و تفاوت نگاه ارزشی و معنوی طلاب در مقابل نگاه خودخواهانه غربی و سازمان‌های جهانی نیز ازجمله موضوعات مهمی بود که به آن پرداخته شد.
انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها