جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
آیت‌الله حسینی بوشهری:
مردم و مسئولان شعار سال را به‌عنوان یک هدف اصلی برای خود در نظر بگیرند
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال جهش تولید گفت: مردم و مسئولان شعار سال را به‌عنوان یک هدف اصلی و کلی برای خود در نظر بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، آیت‌الله حسینی بوشهری  ضمن تبریک سال جدید به همه هم‌وطنان اظهار داشت: سال 1399 شمسی را رهبر معظم و فرزانه انقلاب سال جهش تولید نام‌گذاری کردند البته چند سالی است که ایشان در همین راستا شعار سال را نام‌گذاری می‌کنند کهک نشان‌دهنده اهمیت رونق اقتصادی و مسئله تولید در کشور است.

وی به فلسفه نام‌گذاری شعار سال اشاره کرد و بیان داشت: به‌هرحال اگر کشوری ازنظر تولید و حرکت اقتصادی روبه‌جلو باشد و دارای یک خیزش به‌تمام‌معنا باشد این کشور در بین سایر کشورها به نام کشور موفق شناخته می‌شود.

آیت‌الله حسینی بوشهری تصریح کرد: اقتصاد یکی از موضوعاتی است که دشمنان بر روی آن نگاه ویژه‌ای دارند و به همین علت همواره تحریم اقتصادی را علیه کشورمان به راه انداخته‌اند.

وی ادامه داد: اگر کشور از جنبه‌های مختلف خودکفا شده و دانشمندان و اقتصاددان‌ها بتوانند کشور را به‌جایگاه رفیعی برسانند قطعاً تحریم‌های دشمنان بی‌نتیجه خواهد ماند

عضو خبرگان رهبری افزود: مردم و مسئولان این شعار سال را به‌عنوان یک هدف اصلی و کلی برای خود در نظر بگیرند.

وی تصریح کرد: مسئولان باید با ابتکارات و خلاقیت از همه نیروهای جهادی و فعالان اقتصادی استفاده کنند تا پایان سال شاهد رشد و جهش مناسبی در تولید باشیم.

آیت‌الله حسینی بوشهری تأکید کرد: رهبر انقلاب درعین‌حال فرمودند که تاکنون کارشده است اما ازنظر ایشان ظرفیت کشور بسیار زیاد است و باید از تمامی ظرفیت‌های کشور در این راستا استفاده شود.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها